İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLARIMIZ

 

SIRA NO
ADI SOYADI
BAŞLAMA TARİHİ
AYRILMA TARİHİ
1
Ahmet GÖÇERLER
15.08.1988
20.08.1989
2
Bayram YILMAZ
20.07.1990
17.08.1992
3
Yaşar DÖNMEZ
04.11.1994
20.09.1996
4
Ali Murat KAYHAN
21.10.1996
31.08.1998
5
Avni ORAL
15.01.2000
19.10.2001
6
Selami IŞIK
03.04.2003
27.09.2004
7
Şefik AYGÖL
18.04.2005
16.10.2006
8
Alp Eren YILMAZ
16.03.2007
17.08.2009
9
İsmail BAŞ
04.04.2010
16.01.2011
10
Oktay ATEŞ
21.02.2011
05.08.2013
11
Bülent AY
19.07.2013
09.07.2015
12
Haydar KÖKTAŞ
10.08.2015
23.01.2017
13 Muzaffer ŞAHİNER (Vekaleten) 26.12.2016 18.09.2007
14 Yusuf ÖZDEMİR (Vekaleten) 19.09.2017
21.11.2017
15 Yusuf GEMİCİ 22.11.2017